Aktualności JRP

 • Środa, 28 Listopad 2012

  Zapraszamy do głosowania !!

  Uwaga !! O 00:01 rozpoczęło się głosowanie na najlepszy film II Edycji Konkursu Filmowego "Nakręć się na Eko". Oddaj głos na, Twoim zdanie, najciekawszy reportaż.

 • Wtorek, 27 Listopad 2012

  Gotowi do głosowania – start! Wybierz ekologicznego Spielberga

  Konkurs filmowy „Nakręć się na eko” wchodzi właśnie w decydującą fazę! Specjalnie powołane jury wybrało 11 najlepszych, 3-minutowych produkcji przygotowanych przez uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz 10 przygotwanych przez gimnazjalistów Które z nich w najbardziej kreatywny sposób poruszyły temat eko w Mikołowie? Teraz to wy zdecydujecie kto zostanie naszym Stevenem Spielbergiem w wersji eko.

 • Czwartek, 25 Październik 2012

  Uwaga !! Zmiany w regulaminie

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników konkursu „Nakręć się na eko”, postanowiliśmy przedłużyć okres zgłaszania prac. Nakręcenie odpowiednich ujęć, a następnie zmontowanie trzyminutowego materiału nie należy do prostych zadań. Stąd decyzja o przedłużeniu tego konkursu. Do przygotowania swojego reportażu uczniowie ostatnich klas 4-6 szkół podstawowych oraz gimnazjum, mogą wykorzystać zarówno kamerę, aparat fotograficzny, jak również telefon komórkowy. Najważniejszy jest otwarty umysł i kreatywność, a nie sprzęt.

 • Wtorek, 11 Wrzesień 2012

  Co łączy ZIM, balony i doskonałą zabawę? Dni Mikołowa!

  Odbywające się na przełomie sierpnia i września Dni Mikołowa były doskonałą okazją do bliższego poznania Zakładu Inżynierii Miejskiej w Mikołowie. Nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością wśród ludzi bawiących się na mikołowskim rynku.

 • Poniedziałek, 10 Wrzesień 2012

  Uwaga !! Uwaga !! Czeka na Was nasz nowy ekologiczny bohater Kaczorek Czyścioszek

  Zapraszam do II Edycji konkursu plastycznego "Ekobajanie - Ekorysowanie". Uruchomcie wyobraźnię i zilustrujcie bajkę pod tytułem „Przygoda Kaczorka Czyścioszka”.