Informacje o konkursie

Konkurs się zakończył, po pierwszej edycji wiemy, że los ziemi jest w dobrych rękach. Gratulujemy odwagi                           i inwencji twórczej każdemu z uczestników. I mamy dobrą wiadomość następny konkurs już we wrześniu 2012. Przygotowujcie scenariusze, przemyślcie strategię i do dzieła.

Pomyśl, nakręć, wygraj! 

Czy wiesz, że masz wpływ na to co się dzieję wokół Ciebie?

Czy wiesz, że zmieniając swoje nawyki możesz ocalić ginące gatunki fauny i flory?

Czy wiesz, że to jak żyje się pingwinom na Antarktydzie, zależy od Ciebie, Twojej rodziny i Twoich przyjaciół?

 

Pomyśl o tym, jak ważne są Twoje decyzje i jak możesz wpłynąć na to jak będzie wyglądała ziemia za 10, 20 a nawet 100 lat!

 

A teraz pomyśl, że mając zwykły telefon komórkowy możesz to zmienić.

 

Nakręć film o tematyce ekologicznej! Przyślij do nas do 28 października 2011! Nie dosyć, że pomożesz uratować środowisko, to masz szansę wygrać naprawdę cenne nagrody dla siebie i szkoły. Weź udział w konkursie, zdobądź wiedzę o ekologii i poznaj funkcjonowanie ekoinżynierii Twojego miasta! Kręć i wysyłaj! Przeczytaj regulamin konkursu.

Nakręć film tym, co masz pod ręką: aparatem cyfrowym, kamerą internetową czy też telefonem komórkowym, liczy się pomysłowość, oryginalność i zaangażowanie. Jedyne ograniczenie to 1 minuta, w której musisz zmieścić całą ideę. Aby zmontować film skorzystaj z programu Windows Movie Maker.

 

Weź udział w konkursie:

- zdobądź wiedzę na temat ekologii

- poznaj funkcjonowanie ekoinżynierii Twojego miasta

- przeżyj filmową przygodę

- pokaż innym Twoją wizję ekologii

           Zobacz przykładowy film na youtube