Wyniki konkursu

Wyniki konkursu filmowego Nakręć się eko!
Przedstawiamy wyniki naszego konkursu filmowego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i szkołom, które reprezentowali.

Zapraszamy na galę rozdania nagród rodziny oraz przedstawicieli szkół, do których uczęszczają nagrodzeni uczniowie. Świętujemy 8 grudnia w Miejskiej Bibliotece w Mikołowie.

Szkoła podstawowa:
 

I miejsce
Łukasz Rak
Nr szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie
Tytuł Filmu: "Nakręć się na eko"
Suma oddanych głosów: 1726
II miejsce
Agnieszka Rak
Nr szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie
Tytuł Filmu: "Nakręć się na eko"
Suma oddanych głosów: 1486
III miejsce
Aleksandra Buchalik
Nr szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie
Tytuł Filmu: "Nakręć się na eko"
Suma oddanych głosów: 1271




Gimnazjum:
 

I miejsce
Magdalena Świderska
i Justyna Lewandowska

Nr szkoły: Gimnazjum nr 2 w Mikołowie
Tytuł Filmu: "Nie marnuj wody"
Suma oddanych głosów: 4118
II miejsce
Krzysztof Giel
Nr szkoły: Gimnazjum nr 2 w Mikołowie
Tytuł Filmu: "Bądźmy eko"
Suma oddanych głosów: 3534
III miejsce
Jakub Rerich
Nr szkoły: Gimnazjum nr 1 w Mikołowie
Tytuł Filmu: "EKO - MIKO H2O"
Suma oddanych głosów: 2442

Szkoła Podstawowa:

Miejsce   Imię i nazwisko   Nr szkoły   Tytuł Filmu   Suma oddanych głosów  
I   Łukasz Rak SP nr 3 ,,Nakręć się na eko" 1726  
II   Agnieszka Rak SP nr 3   1486  
III   Aleksandra Buchalik SP nr 3   1271  
IV   Wojtek Wróbel Szymon Wawoczny SP nr 3 ,,Segregacja śmieci"   1187  
V   Martyna Jarczyk SP nr 7 ,,O czym myśli drzewo" 968  
VI   Patrycja Żydek ZSz nr 2 ,,Oszczędzaj wodę" 687  
VII   Tymoteusz Krzepina SP nr 4 ,,Ratujemy polskie rzeki" 526  
VIII   Klaudia Chrzęstek SP nr 8 ,,Przydomowe oczyszczalnie ścieków" 499  
IX   Monika Młocek Sp nr 8 ,,Projekt eco" 190  
X   Martyna Lipińska Sp nr 8 ,,Nasza Planeta Ziemia" 163  
XI   Katarzyna Kędziorczyk Sp nr 8 ,,Zmiany" 128  

Gimnazjum:  

Miejsce   Imię i nazwisko   Nr szkoły   Tytuł Filmu   Suma oddanych głosów  
I   Magdalena Świderska Justyna Lewandowska G nr 2 ,,Nie marnuj wody" 4118  
II   Krzysztof Giel G nr 2 ,,Bądźmy eko" 3534  
III   Jakub Rerich G nr 1 ,,EKO - MIKO H2O" 2442  
IV   Natalia Werner G nr 1 ,,Zmieniamy miasto na lepsze" 2147  
V   Dawid Zborowski G nr 1 ,,Kwadratowa  oczyszczalnia ścieków" 1300  
VI   Piotr Balura G nr 2 ,,Jak oszczędzać wodę" 672  
VII   Paulina Michna G nr 1 ,,Ekologiczny Mikołów" 371  
VIII   Karolina Kret G nr 2 ,,Podłącz się" 270  
IX   Małgorzata Nasiadko G nr 2 ,,Rola wody i oczyszczalni ścieków w życiu człowieka" 186  
X   Paweł Machulec G nr 2 ,,Las i jego zanieczyszczenia" 175